top of page
Narozeninová párty Pikniku
Narozeninová párty Pikniku

so 11. 9.

|

Ústí nad Labem-město

Narozeninová párty Pikniku

Roční oslava našeho milého podniku uprostřed Klíše! Jsme rádi, že při této příležitosti se můžeme těšit na našeho hosta Endrua. Těšíme se na nezapomenutelnou sobotu,

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události

Čas a místo

11. 9. 2021 18:00 – 22:00

Ústí nad Labem-město, Štefánikova, 400 01 Ústí nad Labem-město, Česko

Hosté

O události

Utíká to jako voda. Rok se pro vás na Klíši staráme o ranní kávu, čerstvou snídani, odpolední brunche, fresh nápoje, pečeme pro vás domácí dorty. Během léta jste zažili naše zahradní grilování steaků a italské pasty, které v den našich narozenin znovu ochutnáme.

K milému dni přispěje koncert dua Endru & Jen Hovorka.

Endru je ústecký rodák, ale především zpěvák, herec, beatboxer, moderátor, stand-upista a mistr rytmů a loopingu. Spolu s Jenem Hovorkou, který je jedním z nejlepších českých klávesistů předvedou groove-jazz-soul-funky-rnb nabitou show.

Grilování a Pasta show  15:00–22:00 hod

Koncert Endru & Jen Hovorka 18:00–19:30 hod.

PS:

Jídlo spojuje odlišné kultury a národy, bourá předsudky a buduje přátelské vztahy i spolupráci. Gastronomie tak dokáže minimalizovat nerovnost a podpořit integraci. V sociálních podnicích, které Fokus Labe provozuje, lidé s různým osudem nacházejí východisko ze složité životní situace a zároveň uznání. Po světě se zakládají iniciativy restaurací a šéfkuchařů, které zdůrazňují hodnotu jídla a snaží se jeho prostřednictvím pomáhat tady a teď – lidem bez domova nebo hladovějícím, jídlo se stává nástrojem solidarity. Gastronomie se stala fenoménem, který se podílí na společenských, kulturních i klimatických změnách, a vyvíjí se nová role podniků a kuchařů, týmů – dřív jen vařili, poté se zaměřili na celkový zážitek a dnes pracují na lepší budoucnosti.

#freedomfirst

Program


  • 2 hodiny

    Koncert Endru & Jen Hovorka

Vstupenky

  • Koncert Endru & Jen Hovorka

    Welcome drink v ceně

    200,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

Informace o události: Events
bottom of page